Markalarımız

Rovigo dünyanın 74+ ülkesine ihracat yapan özgün dış ticaret firmamızdır. Türkiye’de kendi üretiminin dışında 6 büyük fabirka ile sözleşmeli özel anlaşması bulunan Rovigo, BSCI-SEDEX-WRAP-SA8000 ve ICS belgeleriyle üretimin A noktasından Z noktasına kadarki tüm sürece hakimdir.

Rovigo

Rovigo, iş ortaklarının özel olarak istediği koleksiyonu kısa süre içerisinde iş ortaklarına sunar, dünyada ün salmış 6 dünya markası ile bu çalışma sistemiyle devam etmektedir. Avrupa, Asya, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda gibi farklı bölgelerin giyim ve kültürlerine göre her bir bölge için farklı koleksiyon hazırlayan Rovigo, doğru ürünleri doğru pazarlara sokmayı hedefler. Yıl içerisinde farklı ülkelerde katıldığı 27 fuar ile Türk Malını en iyi şekilde ve gururla pazarlar.

endican

ENDİCAN AYAKKABI ÜRETİM İHRACAT SAN VE TİC A.Ş; İzmir / Işıkkent’te bulunan, doğru AR-GE çalışmalarıyla dünyanın her bir bölgesi için farklı tasarımlar ortaya çıkarmak ve bu tasarımları iş ortaklarımızın istediği şekilde üretim aşamasına aldığımız 1100 m2 kapalı alanda bulunan fabrikamızdır.

Epoche XI

Italya’da bulunan şirketimize bağlı, “Rovigo” markamızdan bağımsız, hedef kitlesini tüm dünya ülkelerinde bulunan sadece butik mağazalar için kullandığımız ENDİCAN AYAKKABI ÜRETİM İHRACAT SAN VE TİC A.Ş’e bağlı alt markamızdır.

HERSUADE

Italya’da bulunan şirketimize bağlı, “Rovigo” markamızdan bağımsız, hedef kitlesini sadece Avrupa’da bulunan butik mağazalar için kullandığımız ENDİCAN AYAKKABI ÜRETİM İHRACAT SAN VE TİC A.Ş’e bağlı alt markamızdır.

GARDA İSTANBUL

“Rovigo” markamıza bağlı, hedef kitlesini Balkan Ülkeleri ve Afrika ülkeri için kullandığımız markamızdır. Koleksiyonunu tüm markalardan ayrı olarak hazırladığımız Garda, tam 23 ülkede giyilen ayakkabıları ile hedef pazarını bulmuş, başarı ile devam etmektedir.

Rifellini

Rusya ve Ukrayna’da bulunan şirketimize bağlı, tüm Asya ve Orta Asya ülkelerinde kullandığımız markamızdır. Koleksiyonu daha modern ve şık ayakkabılardan oluşan Rifellini, Asya ülkelerinde yıl içerisinde katıldığı 7 fuar ile ayakkabı modasına yön veren önde gelen markalardan biridir. Rifellini, aynı zamanda Orta Asya ülkelerindeki artan talepleri karşılamak amacıyla suni ayakkabı üretimimizde kullandığımız 2. Bir markadır.